Hakkımızda
Hakkımızda
Bizi Yakından Tanıyın!

Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi, 1977 yılında sınai gaz üreticisi ve sağlayıcısı olarak sektöre giriş yaptı. 1990’lı yıllarda kaynak gazı karışımlarına odaklanarak bu alanda uzun yıllar lider konumda tüm Türkiye'deki gaz firmalarına hizmet verdi.

2000’li yılların başında ana faaliyetini gaz ekipmanı ithalat ve ihracatına çeviren Koyuncu, birçok uluslararası firmanın Türkiye temsilciliğine sahiptir. Gaz ekipmanlarının yanı sıra, semi-trailer ve ISO tanklarla çevre ülkelere sıvılaştırılmış sınai gaz satışı da yapmaktadır.

15’i mühendis olmak üzere 80’i aşkın uzman personele sahiptir. Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki 2 bin metrekarelik merkez ofisinin yanısıra Dilovası-Gebkim Kimyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 5 bin metrekarelik modern üretim sahasına sahip olan firmamızın en yeni teknolojik cihazlarla donatılmış "Özel ve Yüksek Saflıktaki Gazlar Tesisi" sadece ülkemizin değil yurtdışının da bu yöndeki taleplerini karşılamaktadır.

Her geçen yıl artan ihracat hedeflerimiz doğrultusunda üretim kapasitemizi artırmak amacıyla Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde inşaatına başladığımız ve 2022 yılında faaliyete geçecek 5 bin metrekarelik 3. tesisimizde robotik MIG kaynak sistemleri, lazer kesim, CNC ve TIG kaynak hatlarının yanı sıra montaj, hidrostatik test sistemleri, otomatik kumlama ve elektrostatik toz boyama konveyörleri yer alacaktır. Doğu Avrupa'daki ilk ve tam kapsamlı tüp yenileme merkezi olacak yeni tesisimizle sadece Türkiye değil çevre ülkelere de hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Rakamlarla
Koyuncu
45
+
Yıllık
Soluksuz Hizmet
500
+
Global
Müşteri
1500
+
Gelişmiş
Ürün Yelpazesi
100
+
Uzman
Profesyonel Kadro