BİOEXPO FUARIMIZ BAŞARIYLA SONA ERDİ.
BİOEXPO FUARIMIZ BAŞARIYLA SONA ERDİ.

Akdeniz Tanıtım ve Prosigma Tasarım tarafından 19-21 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen BIOEXPO Fuarı ve Etkinlikleri başarılı bir şekilde ziyaretçi ve katılımcılarını ağırladı.

Koyuncu Gaz olarak yer aldığımız bu kapsamlı fuarda, yanımızda olup bizi ziyaret eden misafirlerimize, müşterilerime ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Temizodalar, laboratuvar sistemleri, ilaç endüstrisi ve biyoteknoloji alanlarında ürün ve hizmet sunan katılımcı firmaların yer aldığı fuar; üç gün boyunca binlerce profesyonel ziyaretçi tarafından ilgiyle karşılandı. Fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen mesleki ve bilimsel etkinlikler gerek fuar ziyaretçileri gerekse katılımcı kuruluş yetkililerince ilgiyle izlendi. Fuar katılımcısı; firmaların fuar boyunca ürün sergilemelerindeki zenginlik ve çeşitlilik, fuarın gerek sunum salonlarında gerekse özel alanlarında yaptıkları ürün tanıtımları, sunumlar, eğitim programları etkinliğe çok farklı bir renk kattı ve ziyaretçilerin ilgi ve beğenisini kazandı.

Ülkemiz ve uluslararası alanlardaki çok önemli bir başarı kaydeden BIOEXPO fuarı; 25-27 Ekim 2023 tarihinde gerek içeriği gerekse katılımcı sayısını artırarak yeniden ziyaretçilerini ağırlayacak.